2026 წლის 02 მარტს 14:30 საათი
1. სსიპ- დმანისის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბოსლების საჯარო სკოლაში განხორციელებული მონიტორინგის შედეგების განხილვა;
2. 2026 წლის 22 იანვარს განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნულ ცენტრში შემოსული N51119 კორესპონდენციის განხილვა;
3. 2025 წლის 15 დეკემბერს განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნულ ცენტრში შემოსული N1783102 კორესპონდენციის განხილვა;
4. სსიპ - ქალაქ თერჯოლის N2 საჯარო სკოლის მიერ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს მხრიდან განსაზღვრული რეკომენდაციების შესრულების შესახებ საკითხის განხილვა;
5. სსიპ - ზაზა ბირთველიშვილის სახელობის ქალაქ გორის N7 საჯარო სკოლის მიერ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს მხრიდან განსაზღვრული რეკომენდაციების შესრულების შესახებ საკითხის განხილვა;
6. სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ შინდისის საჯარო სკოლის მიერ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს მხრიდან განსაზღვრული რეკომენდაციების შესრულების შესახებ საკითხის განხილვა;
7. სსიპ - თელავის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბუშეტის საჯარო სკოლის მიერ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს მხრიდან განსაზღვრული რეკომენდაციების შესრულების შესახებ საკითხის განხილვა;
8. სსიპ - ქარელის მუნიციპალიტეტის სოფელ საღოლაშენის საჯარო სკოლის მიერ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს მხრიდან განსაზღვრული რეკომენდაციების შესრულების შესახებ საკითხის განხილვა;
9. სსიპ - ქალაქ წალენჯიხის N2 საჯარო სკოლის მიერ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს მხრიდან განსაზღვრული რეკომენდაციების შესრულების შესახებ საკითხის განხილვა;
10. სსიპ - ქალაქ თბილისის N48 საჯარო სკოლის მიერ ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებების ავტორიზაციის საბჭოს მხრიდან განსაზღვრული რეკომენდაციების შესრულების შესახებ საკითხის განხილვა.
საბჭოს სხდომა ჩატარდება ონლაინ რეჟიმში, ,,zoom"-ის პლატფორმის გამოყენებით.