2026 წლის 26 თებერვალი, 12:00
1. შპს საზოგადოებრივ კოლეჯ ამაგის „მცენარეთა მავნე ორგანიზმების ინტეგრირებული მართვა“ /02391/ - პროფესიული მომზადების პროგრამის განხორციელების უფლების მინიჭების შესახებ საკითხის განხილვა
2. ა(ა)იპ სათავგადასავლო ტურიზმის სკოლის „მღვიმის მაშველი“ /02397/ - პროფესიული გადამზადების პროგრამის განხორციელების უფლების მინიჭების შესახებ საკითხის განხილვა
3. შპს პირველი ფიტნეს აკადემიის „მსუბუქი ავტომობილის პროდუქტების გაყიდვები“ /02374/ - პროფესიული გადამზადების პროგრამის განხორციელების უფლების მინიჭების შესახებ საკითხის განხილვა
4. შპს უსაფრთხოების აკადემიის სასწავლო ცენტრის „ხარაჩოს უსაფრთხოდ აწყობა, დემონტაჟი და ინსპექტირება“ /02405/ - პროფესიული მომზადების პროგრამის განხორციელების უფლების მინიჭების შესახებ საკითხის განხილვა
5. შპს ლივინგსტონ ლაბის „ვებ-პროგრამირება Front end - JavaScript - React“ /02357/ - პროფესიული მომზადების პროგრამის განხორციელების უფლების მინიჭების შესახებ საკითხის განხილვა
6. შპს საქართველოს მაღალი მიღწევების საერთაშორისო აკადემიის „სურსათის უვნებლობის სტანდარტებთან შესაბამისობის უზრუნველყოფა საწარმოში“ /02398/ - პროფესიული მომზადების პროგრამის განხორციელების უფლების მინიჭების შესახებ საკითხის განხილვა
7. ა(ა)იპ - აჭარის ხალხური ხელოვნების სკოლის „ბიბლიოთეკარი“ /02429/ - პროფესიული მომზადების პროგრამის განხორციელების უფლების მინიჭების შესახებ საკითხის განხილვა
8. ა(ა)იპ - აჭარის ხალხური ხელოვნების სკოლის „თექის ნაწარმისა და აქსესუარების დამზადება“ /02447/ - პროფესიული მომზადების პროგრამის განხორციელების უფლების მინიჭების შესახებ საკითხის განხილვა
9. ა(ა)იპ სათავგადასავლო ტურიზმის სკოლის „საცხენოსნო ტურის გამყოლი“ /02437/ - პროფესიული გადამზადების პროგრამის განხორციელების უფლების მინიჭების შესახებ საკითხის განხილვა
10. ა(ა)იპ საერთაშორისო განათლების აკადემია ბიდისის „კლასიკური მასაჟი“ /02441/ - პროფესიული მომზადების პროგრამის განხორციელების უფლების მინიჭების შესახებ საკითხის განხილვა
11. ა(ა)იპ საერთაშორისო განათლების აკადემია ბიდისის „სპეციალური საგანმანათლებლო საჭიროების მქონე ბავშვებთან მუშაობა“ /02442/ - პროფესიული მომზადების პროგრამის განხორციელების უფლების მინიჭების შესახებ საკითხის განხილვა
12. ა(ა)იპ საერთაშორისო განათლების აკადემია ბიდისის „ქალის მსუბუქი ტანსაცმლის კერვა“ /02443/ - პროფესიული მომზადების პროგრამის განხორციელების უფლების მინიჭების შესახებ საკითხის განხილვა