2026 წლის 06 მარტი, 14:00 საათი
დღის წესრიგი:
1. შპს კავკასიის უნივერსიტეტის "სამართლის" სამაგისტრო საგანმანათლებლო პროგრამაზე განხორციელებული არაგეგმიური მონიტორინგის საკითხის განხილვა.
2. შპს შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტის "ამერიკისმცოდნეობის" ინგლისურენოვან საბაკალავრო საგანმანათლებლო პროგრამაზე განხორციელებული არაგეგმიური მონიტორინგის საკითხის განხილვა.
3. შპს შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტის "ამერიკის შეერთებული შტატების საგარეო ურთიერთობების" ინგლისურენოვან სამაგისტრო საგანმანათლებლო პროგრამაზე განხორციელებული არაგეგმიური მონიტორინგის საკითხის განხილვა.
4. შპს შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტის "ამერიკისმცოდნეობის" ინგლისურენოვან სადოქტორო საგანმანათლებლო პროგრამაზე განხორციელებული არაგეგმიური მონიტორინგის საკითხის განხილვა.
5. შპს საქართველოს უნივერსიტეტის "საჯარო მმართველობის" (180 კრედიტი) საბაკალავრო საგანმანათლებლო პროგრამაზე აკრედიტაციის საბჭოს რეკომენდაციების შესრულების შესახებ ანგარიშის განხილვა.
6. ა(ა)იპ - ჯიპა საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტის "ფსიქოლოგიის" საბაკალავრო საგანმანათლებლო პროგრამაზე განხორციელებული არაგეგმიური მონიტორინგის საკითხის განხილვა;
7. ა(ა)იპ - ჯიპა საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტის გამოყენებითი "ფსიქოლოგიის" სამაგისტრო საგანმანათლებლო პროგრამაზე განხორციელებული არაგეგმიური მონიტორინგის შედეგების განხილვა;
საბჭოს სხდომის ორგანიზებისა და შეფასების პროცესში ჩართული მხარეებისათვის მოქნილი სამუშაო პირობების შეთავაზების მიზნით, საბჭოს სხდომა ჩატარდება ონლაინ რეჟიმში.