სსიპ - განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრის - საკოორდინაციო საბჭოს წევრები:
1. სალომე ვორონოვი - სსიპ - თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტის აკადემიური განვითარებისა და სტრატეგიული დაგეგმვის დეპარტამენტის უფროსის მოადგილე;
2. თათია უბერი - ა(ა)იპ - საქართველოს სტუდენტური ორგანიზაციების ასოციაციის წარმომადგენელი, შპს კავკასიის უნივერსიტეტის სამართლის სკოლის დოქტორანტი, საკოორდინაციო საბჭოს მდივანი;
3. ნათია გაბიტაშვილი - საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის სამინიტროს საერთაშორისო ურთიერთობებისა და სტრატეგიული განვითარების დეპარტამენტის უფროსის მოადგილე;
4. თამთა გრიგოლია - საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის სამინიტროს სკოლამდელი და ზოგადი განათლების განვითარების დეპარტამენტში „ეროვნული სასწავლო გეგმისა და სასკოლო სახელმძღვანელოების განვითარების" პროგრამის „ეროვნული სასწავლო გეგმის განვითარება და სახელმწიფო სტანდარტების დანერგვა ეროვნული უმცირესობების სკოლამდელ და სასკოლო დაწესებულებებში" ქვეპროგრამის მენეჯერი;
5. ნინო ჭალაგანიძე - შპს - კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის კანცლერის მრჩეველი აკადემიური პროცესის მიმართულებით;
6. მორის შალიკაშვილი - სსიპ - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტის იურიდიული ფაკულტეტის დეკანი;
7. მაია ახვლედიანი - სსიპ - აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტის პედაგოგიური ფაკულტეტის ასოცირებული პროფესორი;
8. მაია რუხაძე - ქიმიის მასწავლებელი თბილისის 221-ე საჯარო სკოლა
9. სოფიო ლონდარიძე - ადმინისტრაციული ჯგუფის ხელმძღვანელი „ა(ა)იპ უნარების სააგენტო“;
10. გიორგი ჩუმაშვილი - ა(ა)იპ - საქართველოს დამსაქმებელთა ასოციაციის წარმომადგენელი, შპს ,,თინეთის“ გენერალური დირექტორი;
11.ლიანა კოლხიტაშვილი - შპს „ტრენინგ ლაბის“ დირექტორი;
12. დიანა ფრეიბერგერი - ბიზნესის ადმინისტრირების აკრედიტაციის საერთაშორისო ფონდის (FIBAA) აღმასრულებელი დირექტორი;
13. დევიდ გორდონი - მანჩესტერის უნივერსიტეტის მედიცინის ფაკულტეტის ემერიტუსი პროფესორი.